Novinky

Sleva 20 % na celý nákup

Vážení zákazníci, ve dnech 21. a 22. června 2019 můžete u nás nakoupit veškeré zboží se slevou 20 %. Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží, kola, koloběžky a sportovní výživu. Sleva bude odečtena na pokladně.

Motivace pro běžkaře

https://www.youtube.com/watch?v=PnGYWJWlk_s&fbclid=IwAR26E83aj48NxTaAwz57xTcHEKL933ji8_m-IAhMtMHhw5K8Y31hWp3A0mU

Proběhl test bot On

Ve čtvrtek se uskutečnil avízovaný test bot ON. Zájemci si mohli v praxi vyzkoušet, jak se boty chovají v terénu i na silnici. Počasí nám nakonec přálo, takže celá akce proběhla k všeobecné spokojenosti.

Test běžeckých bot ON

Vážení zákazníci, na čtvrtek 6.6. 2019 pro vás připravujeme testování švýcarských běžeckých bot ON. V době od 16.30. do 19.00 si můžete zdarma vyzkoušet a otestovat silniční i terénní verzi této značky. K dispozici budou modely Swift, Cloud, Venture, Flyer a CloudX, pánské i dámské v běžných velikostech. K zapůjčení testovací obuvi bude potřeba průkaz totožnosti. Pro účastníky testování nabízíme slevu 10% na celý nákup

Máme nový web

Spustili jsme pro Vás nové stránky. Máte zde možnost získat přehled o našem sortimentu a nabízených službách. Doufáme, že Vám pomohou při výběru zboží. Budeme Vás průběžně informovat o novinkách na prodejně, akcích, testování, závodech spojených s naší prodejnou. Rádi Vás přivítáme v naší prodejně a poradíme s nákupem.

Akční ceny

Státní svátek 8.5.

1.5.19 Zavřeno