Kontakt

INTERSPORT JILEMNICE
e-mail: sporthenych@intersport.cz
e-mail:  info@sporthenych.cz

tel.: +420 481 541 253

Adresa
Dolení 54
514 01 Jilemnice
Otevírací doba:
Po - Pá:    9:00   - 17:30
So:            9:00   - 12:00
Ne:           ZAVŘENO

INTERSPORT JILEMNICE - www.sporthenych.cz

Sportovní obchod patřící do sítě INTERSPORT. Prodejna se  zaměřuje na běžecké lyžování (závodní běžecké centrum Fischer), ale i na ostatní druhy outdoorových sportů. Prodej značkového sportovního zboží i prodej značek INTERSPORT jako je McKinley, ProTouch a další.O nás

Již přes dvě desítky let zajišťujeme vybavení pro všechny kategorie sportovních nadšenců z různých sportovních odvětví. Naším cílem je uspokojit každého, kdo má chuť tvrdě trénovat, nebo si sport a pohyb v přírodě užívat jen tak.

Firma Lyžařská škola Horní Mísečky s.r.o. byla založena v roce 1991.  Původně se zabývala lyžařskou výukou, provozovala ubytovací služby a obchodní činnost na Horních Mísečkách.

V roce 1994 otevřela  sportovní prodejnu SPORT HENYCH v Jilemnici. Již od samého otevření se zaměřila zejména na prodej a servis lyžařského běžeckého vybavení a od roku 1994 se stala  jediným sportovním obchodem v Čechách, který nese název „Fischer racing centrum“.

V roce 2001 se prodejna přejmenovala na název INTERSPORT a je jedním z 20 obchodů v ČR, který je frančízingovou prodejnou firmy INTERSPORT.

V současné době firma vlastní sportovní prodejnu INTERSPORT.

Stanislav Henych
Majitel

Lada Šaldová
Prodavačka

Lenka Rysulová
Majitelka

Petr Svoboda
Zástupce firmy

Petr Jelen
Vedoucí prodejny

Renata Hanušová
Prodavačka

Chcete odebírat novinky o našich pravidelných akcích? Vyplňte Níže uvedené údaje.

Napište nám