Novinky

Zimní sezona 19/20

Přestože ještě nenapadl sníh, tak u nás na prodejně začíná zimní sezóna. Letos se můžete těšit na novou kolekci běžek a obuvi od firmy Fischer. Naskladnili jsme oblečení pro sportovce tradičních značek Swix, Kari Traa, CMP. Větší část kolekcí už máme vystavené na prodejně. Můžete se přijít podívat a vyzkoušet. Pro podzimní vycházky máme nové zateplovací bundy, kalhoty, svetry CMP, Sun Valley, Mc Kinley.

Dny Marianne

Dny Marianne. Ve dnech13.-14.9. proběhnou na naší prodejně dny Marianne. Zákazník obdrží slevu 25 % na jeden produkt a 5 % na zbytek nákupu po předložení tištěného nebo elektronického kuponu.

Běh na Žalý

Dne 21.9. se uskuteční tradiční běžecký závod do vrchu Jilemnice - Žalý, kterého je naše prodejna partnerem. Bližší info na stránkách www.skijilemnice.cz

akce 02

Na konec prázdnin a začátek školního roku jsme ve spolupráci s firmou O2 připravili slevu 20% na jeden zakoupený produkt. Sleva se nevztahuje na elektrokola, kola, koloběžky, již zlevněné zboží a sportovní výživu. Přejeme příjemný zbytek prázdnin. Akce platí od 12.8. do 12.9. 2019

Sleva 30 % na celý nákup

Vážení zákazníci, 26. a 27. července 2019 můžete u nás nakoupit veškeré zboží se slevou 30 %. Přijďte si nakoupit sportovní vybavení na vaše sportovní aktivity za výhodné ceny. Léto ještě zdaleka nekončí! Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží, kola, koloběžky a sportovní výživu. Sleva bude odečtena na pokladně.

Motivace pro běžkaře

https://www.youtube.com/watch?v=PnGYWJWlk_s&fbclid=IwAR26E83aj48NxTaAwz57xTcHEKL933ji8_m-IAhMtMHhw5K8Y31hWp3A0mU

Proběhl test bot On

Ve čtvrtek se uskutečnil avízovaný test bot ON. Zájemci si mohli v praxi vyzkoušet, jak se boty chovají v terénu i na silnici. Počasí nám nakonec přálo, takže celá akce proběhla k všeobecné spokojenosti.

Máme nový web

Spustili jsme pro Vás nové stránky. Máte zde možnost získat přehled o našem sortimentu a nabízených službách. Doufáme, že Vám pomohou při výběru zboží. Budeme Vás průběžně informovat o novinkách na prodejně, akcích, testování, závodech spojených s naší prodejnou. Rádi Vás přivítáme v naší prodejně a poradíme s nákupem.

Akční ceny