Uvodni obrazek

Běh na lyžích

Naše prodejna je běžeckým centrem FISCHER (FISCHER Racing Center), což znamená že tu zákazník nalezne široký sortiment zboží pro běžecké lyžování. Při výběru běžeckých lyží používáme měřící přístroje, s jejichž pomocí co nejlépe vybereme vhodnou délku a tvrdost lyží pro každého zákazníka. V nabídce máme běžecké lyže značek FISCHER, SALOMON, ATOMIC, TECNO. Zákazník si u nás může vybírat z několika modelů běžek v každé kategorii. Uspokojíme závodní lyžaře, hobby běžkaře i turisty. Stejnou nabídku máme i pro děti. Nabízíme závodní dětské běžky FISCHER na klasiku i bruslení stejně jako běžky pro začínající malé běžkaře.

V botách na běžky si můžete vybrat z modelů od firem FISCHER, SALOMON, ALPINA, BOTAS, TECNO. Nabídka je opět od špičkových závodních modelů až po turistické boty, pánské, dámské a dětské modely. Prodáváme i převleky přes boty, což ocení hlavně trenéři, závodníci a jejich doprovod.

Běžecké hole u nás najdete od firem SWIX, FISCHER, ONE WAY, REX, TECNO, AXON. Nabízíme 100% carbonové, kompozitní hole s různým obsahem carbonu i hliníkové hole v délkách od 70 do 180 cm. Samozřejmostí jsou i náhradní madla, poutka a kroužky k holím.

Běžecké vázání nabízíme na oba současné systémy NNN a SNS. Pro NNN máme modely NIS, které se nasouvají přímo na NIS desku na lyži i modely R3 a T3, které se na lyže šroubují. Máme i velký výběr náhradních flexorů a podpatěnek k těmto vázáním.

Oblečení na běžky u nás naleznete od spodního prádla přes funkční druhé vrstvy až po vrchní kalhoty a bundy od firem CRAFT, ODLO, BJORN DAEHLIE, SWIX, FISCHER, LOFFLER, SENSOR, ONE WAY.

Vosky a servisní věci nabízíme od firem SWIX, TOKO, HOLMENKOL, RODE, SKIVO, TECNO. Najdete tu základní hydrocarbonové parafíny, dále vosky řady LF, HF i 100% fluorové prášky, stoupací vosky a klistry pro klasický styl, kartáče, škrabky, kopyta, svěráky a spoutu dalších věcí na přípravu lyží.