Uvodni obrazek

Kontakt

INTERSPORT Jilemnice

Dolení 54
514 01 Jilemnice

Tel.: 481 541 253
sporthenych@intersport.cz

Prodejna Facebook

Intersport

Největší obchodní organizace se sportovním zbožím na světě.

INTERSPORT byl založen v roce 1968 sloučením 10 samostatných evropských nákupních organizací. Při založení dosáhlo tehdejších 652 prodejen obrat ve výši 215 miliónů EUR. V průběhu let expandoval INTERSPORT do mnoha zemí a obrat se stále zvyšoval. Nynější roční obrat více než 4.700 obchodů ve 25 zemích činí přibližně 5,85 miliardy EUR.

INTERSPORTpůsobí již 4 roky také v České republice - doposud ale jen jako velkoobchod. Nyní dodává zboží 33 partnerům s 50 pobočkami.

INTERSPORT otevřel prvních 11 obchodů v České republice 24 října 2001. V současné době jsou to obchody v Brně, České Lípě, Chebu, Chomutově, Jilemnici,  Kladně, Písku, Plzni, Praze, Trutnově, Třebíči, Uherském Brodě, Valašském Meziříčí, Vsetíně a Zábřehu.

INTERSPORT je prodej zboží formou franchisingu - nejdynamičtěji se rozvíjející metodou prodeje zboží ve druhé polovině 20. století. Franchising (česky také "franšíza") je marketingový systém, podle kterého je příjemce licence oprávněn dle smlouvy využívat obchodní systém poskytovatele, jeho obchodní jméno, ochranné známky i know-how. Poskytovatel zajišťuje příjemci průběžnou pomoc a kontroluje dodržování systému.

Zákazníci jsou obsluhováni motivovanými a dobře vyškolenými pracovníky s vysoce odbornou kompetencí. Moderní a pro zákazníka vhodná prezentace zboží umožňuje uspokojit každou jeho potřebu.

Kupující tak nalezne produkty známých firem Adidas, Atomic, Bauer, CCM,  nebo Nike a všech ostatních známých značek za absolutní super ceny.

Kromě toho nabízí INTERSPORT také mnoho exkluzivních značek a produktů, které obdržíte pouze u INTERSPORTU a jeho partnerů.

Exluzívní modely , jako např. Atomic Beta-Carv 9.2, nabízí kvalitu světoznámé značky. Tyto produkty se navíc vyznačují dodatečnými vlastnostmi, které jsou díky spolupráci našich odborníků s výrobci pro zákazníka vždy výhodné.

Exkluzivní značky, jako např.  McKinley, Firefly, Etirel, Tecno Pro, Pro Touch a mnoho dalších kombinují nejvyšší kvalitu a nové trendy s nejlepší cenou.

Srdečně Vás zveme do prodejny INTERSPORT